Abracon AIUR-07-560K
Ind Power Unshielded Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 34Q-Factor Ferrite 600mA RDL Box
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AIUR-07-560K.
Tendance sur 3 mois:
-8.55%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor, ferrite,56Uh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 5300-22-RC
General Purpose Inductor, 56uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.35A 1.2Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 1.5A 0.2Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 56uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 240mA 2.2Ohm DCR 1812 T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon AIUR-07-560K fournies par ses distributeurs.
Ind 56.00 Uh 0.510 A 370.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-07-560K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 56UH 510MA 370 MOHM TH