Abracon AISC-0805HQ-18NJ-T
Ind Chip Wirewound 18nH 5% 250MHz 75Q-Factor Ceramic 1.4A 0805 T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon AISC-0805HQ-18NJ-T.
Electro Sonic
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Abracon SCT
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-72.49%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-05-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2026-02-25
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.018uH 5% 100MHz Ferrite 1.4A 0.046Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, Ferrite-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Wirewound 0.018uH 5% 50MHz 62Q-Factor Ceramic 1.4A 0.08Ohm DCR 1008 T/R
Inductor RF Wirewound 0.018uH 5% 100MHz 50Q-Factor Ceramic 1A 0.1Ohm DCR 1210 T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon AISC-0805HQ-18NJ-T fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Ind 18.00 Nh 1.400 A 60.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-0805HQ-18NJ-T
RF Inductors - SMD FIXED IND 18NH 1.4A 60 MOHM SMD