Abracon ACOL-50.000MHZ-EK
TH Crystal Oscillator 50MHz 3.3V 15pF 4-Pin Metal DIP
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon ACOL-50.000MHZ-EK.
Datasheet2 pagesIl y a 17 ans
element14
Abracon SCT
Newark
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces détachées
TH Crystal Oscillator 48MHz 3.3V 15pF 4-Pin Metal DIP
7C Series 3.3 V 50 MHz Surface Mount XO (Standard) CMOS Oscillator - SMD-4
Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
CMOS Output Clock Oscillator, 48MHz Nom
Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon ACOL-50.000MHZ-EK fournies par ses distributeurs.
OSCILLATOR, 50MHZ, THROUGH HOLE; Frequency:50MHz; Supply Voltage:2.97V to 3.63V; Operating Temperature Range:-20°C to +70°C; Load Capacitance:15pF; Oscillator Mounting:Through Hole; No. of Pins:4; Crystal Terminals:Through Hole
Oscillator, 50Mhz, Dip-4, Hcmos/Ttl; Frequency Nom:50Mhz; Frequency Stability +/-:30Ppm; Oscillator Case:Through Hole, 20.2Mm X 12.6Mm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Acol Series; Operating Temperature Min:-20°C Rohs Compliant: Yes |Abracon ACOL-50.000MHZ-EK