Abracon ACOL-48.000MHZ-EK
TH Crystal Oscillator 48MHz 3.3V 15pF 4-Pin Metal DIP
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon ACOL-48.000MHZ-EK.
Datasheet2 pagesIl y a 17 ans
Mouser
Pièces détachées
TH Crystal Oscillator 50MHz 3.3V 15pF 4-Pin Metal DIP
CMOS Output Clock Oscillator, 48MHz Nom
Oscillator MEMS 48MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 48MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 48MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN EP SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon ACOL-48.000MHZ-EK fournies par ses distributeurs.
Crystals / Oscillators / Resonators 48MHz 3.3V
Standard Clock Oscillators 48MHz 3.3V
XTAL OSC XO 48.0000MHZ HCMOS TTL, 20.2x12.6mm, RoHS