Abracon ABMM-7.3728MHZ-B2-T
Crystal, Microprocessor, 7.3728 MHz, SMD, 7mm x 5mm x 1.3mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABMM
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Abracon ABMM-7.3728MHZ-B2-T.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 18 ans
Datasheet2 pagesIl y a 18 ans
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.11%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Introduction Date2012-02-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Seam Seal Crystal Ceramic, 8.000Mhz, 18Pf, 20Ppm, 5 X 7 X 1.3 Rohs Compliant: Yes
Crystal 7.3728MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal 8MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
ECS InternationalECS-80-18-5PX-JEM-TR
Crystal 8MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 60Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
ECS InternationalECS-80-18-30B-JEM-TR
Crystal 8MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 4-Pin Mini-SMD T/R
ECS InternationalECS-080-18-23A-JGN-TR
Crystal 8MHz ±20ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin Mini-SMD T/R
Descriptions
Descriptions de Abracon ABMM-7.3728MHZ-B2-T fournies par ses distributeurs.
Crystal 7.3728MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 70Ohm 4-Pin CSMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 7.3728MHz Nom
Crystal, 7.3728Mhz, 18Pf, Smd; Frequency Nom:7.3728Mhz; Crystal Case:-; Frequency Stability +/-:50Ppm; Load Capacitance:18Pf; Frequency Tolerance +/-:20Ppm; Product Range:Abmm Series; Operating Temperature Min:-20°C; Esr:70Ohm Rohs Compliant: Yes |Abracon ABMM-7.3728MHZ-B2-T