3M 929852-01-10-RA
Conn Socket Strip SKT 20 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Box
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour 3M 929852-01-10-RA.
IHS
Tendance sur 3 mois:
+8.82%
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
8,956
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Female
Pitch
2.54 mm
2.54 mm
Number of Positions
20
Number of Rows
2
Mount
Through Hole
Through Hole
Contact Plating
Gold
Gold
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Board Connector, 20 Contact(s), 2 Row(s), Female, Straight, 0.1 inch Pitch, Solder Terminal, Locking, Black Insulator, Socket
TE Connectivity1-829264-0
Conn Socket Strip SKT 10 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tray
TE Connectivity5-534267-2
Conn Socket Strip RCP 20 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Gang of Tubes
Amphenol Communications SolutionsDIP320011B
IC Socket, DIP20, 20 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Solder
Conn IDC Connector RCP 20 POS 1.27mm Solder RA Thru-Hole Picoflex® Tube