3M 14T26-SZLB-100-0LC
Cable Assembly, Mini-d Plug X2, 26 Cond Twinax (ribbon) Cbl, 1M, 28 AWG, Beige, Pvc
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour 3M 14T26-SZLB-100-0LC.
Farnell
Datasheet5 pagesIl y a 14 ans
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+833%
Pièces détachées
MINI DELTA RIBBON CABLE ASSEMBLY, .05 INCH HIGH SPEED VIDEO DATA TRANSMISSION
80008053326 14B26-Szlb-100-0Lc=Assy Cam Link Fc |3M 14B26-SZLB-100-0LC
Descriptions
Descriptions de 3M 14T26-SZLB-100-0LC fournies par ses distributeurs.
Cable Assembly Data 1m 28AWG SCSI to SCSI 26 to 26 POS PL-PL Box
7000057489 80008053409 ASSY 26 POS MDR CAMERA LINK TH
Not available to order 26P MDR/MDR CABLE
Cable Assembly, Communication Cable
MINI D RIBBON CABLE, 1M, BEIGE
CABLE ASSEM CAMERA LINK 1METER
CABLE ASSEMBLY, MINI D, M-M, 1M, BEIGE; Connector Type A:MDR Plug, 26 Way; Connector Type B:MDR Plug, 26 Way; Cable Length - Imperial:3.3ft; Cable Length - Metric:1m; Jacket Colour:Beige; Product Range:14T26 Series; Computer RoHS Compliant: Yes