3M 14B26-SZLB-100-0LC
80008053326 14B26-Szlb-100-0Lc=Assy Cam Link Fc |3M 14B26-SZLB-100-0LC
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour 3M 14B26-SZLB-100-0LC.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 14 ans
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+3.26%
Chaîne d'approvisionnement
Introduction Date2006-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
CABLE ASSEMBLY, MINI-D PLUG X2,26 COND TWINAX (RIBBON) CBL,1M,28 AWG, BEIGE, PVC
MINI DELTA RIBBON CABLE ASSEMBLY, .05 INCH HIGH SPEED VIDEO DATA TRANSMISSION
Descriptions
Descriptions de 3M 14B26-SZLB-100-0LC fournies par ses distributeurs.
Cable Assembly Data 1m 28AWG SCSI to SCSI 26 to 26 POS PL-PL Box
CABLE ASSEMBLY, MINI-D PLUG X2,RIBBON CBL,100CM,28 AWG, GRAY PVC JKT
Cable Assembly, Communication Cable
26P mini D ribbon cable assembly 1m
RS APAC
MDR CABLE ASSEMBLY MINI D RIBB
CABLE ASSEMBLY, MDR, 1M; Connector Type A: MDR Plug, 26 Way; Connector Type B: MDR Plug, 26 Way; Cable Length - Imperial: 3.2ft; Cable Length - Metric: 1m; Jacket Colour: Beige; Product Range: 14B26 Series; Cable Assembly Type