Vishay SL0850001
NTC Thermistor, 8J, 50ohm, Through Hole Mount
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Vishay SL0850001.
Vishay
Datasheet4 páginasHace 7 años
element14
Sager Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-5.77%
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2025-06-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
VishaySL1050002
NTC Thermistor, 50ohm, Through Hole Mount
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3479JB0 NTC-Resistor wired up
B59990 Series 55 Ohm 50 mA ±25 % PTC Thermistor for Overcurrent Protection
VishaySL1547003
NTC Thermistor, 47ohm, Through Hole Mount
NTC THERMISTOR K 164/4.7 /J52 5.0 %
Descripciones
Descripciones de Vishay SL0850001 suministradas por sus distribuidores.
Thermistor 50 Ohm 20% 2-Pin Radial
ICL 50 OHM 15% 1.1A 8MM
Inrush Current Limiters
NTC Thermistor; Thermistor Type:NTC; Resistance:50ohm; Thermistor Tolerance:-20% to +20%; Thermistor Case Style:Radial Leaded; No. of Pins:2; Dissipation Constant:5.2mW/°C; Leaded Process Compatible:Yes; Mounting Type:Through Hole