Vishay CRA12E0834K70FTR
Res Thick Film Array 4.7K Ohm 1% ±100ppm/C ISOL 8-Pin 2012(4 X 1206) Convex SMD Automotive T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Vishay CRA12E0834K70FTR.
IHS
Datasheet5 páginasHace 10 años
element14 APAC
Newark
Future Electronics
Introduction Date2011-06-10
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Res Ntwk,thick Film,4.7Kohms,50Wv,1+/-% Tol,100Ppm-Tc,1206-Case
CTS Components743C0834701FP
Res Thick Film Array 4.7K Ohm 1% 0.4W ±200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 2008(4 X 0805) Concave SMD Bulk
Res Thick Film Array 4.7K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
Res Thick Film Array 4.7K Ohm 1% ISOL Molded 8-Pin 1206 Concave SMD Paper T/R
Yageo GroupYC164-FR-074K7L
Array Chip Resistor Thick Film 4.7kOhm 1% ISOL Molded 8-Pin 1206 Convex Paper T/R
Yageo GroupYC324-JK-074K7L
Res Thick Film Array 4.7K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 2012(4 X 1206) Convex SMD Automotive T/R
Descripciones
Descripciones de Vishay CRA12E0834K70FTR suministradas por sus distribuidores.
Res Thick Film Array 4.7kOhm 1% 1/10W ±100ppm/°C Isolated Molded 8-Pin Convex 2012 SMD Blister Tape
CRA12E Series 4 Element 4.7 kOhm ± 1 % 50 V SMT Thick Film Resistor Array
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 4700ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1220
RESISTOR, ISO ARRAY 4RES 4.7KOHM 1%, SMD; Resistance:4.7kohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:100mW; Voltage Rating:50V; Series:CRA12E; Temperature Coefficient:± 100ppm; Resistor Element Material:Thick Film ;RoHS Compliant: Yes
RESISTOR, 4.7KOHM, 0.125W, +/-1%; Resistance: 4.7kohm; Product Range: CRA12 Series; No. of Elements: 4Elements; Network Circuit Type: Isolated; Resistor Case Style: 2012 [5030 Metric]; No. of Pins: 8Pins; Voltage Rating: 50V; P