Texas Instruments TPS3813K33DBVR
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Texas Instruments TPS3813K33DBVR.
Texas Instruments
Technical Drawing4 páginasHace 1 años
Official datasheet0 páginasHace 0 años
Technical Drawing4 páginasHace 2 años
Mouser
element14 APAC
LCSC
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-50.90%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
Component Search Engine
SímboloFootprint
3DDescargar
Footprint
3DDescargar
Authorized Distributors
4
Undervoltage Threshold
2.93 V
2.87 V
2.87 V
Overvoltage Threshold
3 V
3 V
3 V
Min Supply Voltage
2 V
2 V
2 V
Max Supply Voltage
6 V
6 V
6 V
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Recursos de ingeniería
Ver Kits de evaluación y Diseños de referencia para Texas Instruments TPS3813K33DBVR.
Texas InstrumentsTPS3813J25DBVR
Texas InstrumentsTPS3813L30DBVTG4
Processor Supervisory Circuit with Window-Watchdog Timer 6-SOT-23 -40 to 85
Analog DevicesMAX6730AUTSD3+T
Single-/Dual-/Triple-Voltage µP Supervisory Circuits with Independent Watchdog Output
Analog DevicesMAX6731AUTSD3+T
Analog DevicesMAX6759UTTD3+T
Processor Supervisor 3.3V 1 Active Low/Open Drain 6-Pin SOT-23 T/R
Descripciones
Descripciones de Texas Instruments TPS3813K33DBVR suministradas por sus distribuidores.
Processor Supervisor 2.93V 1 Open Drain 6-Pin SOT-23 T/R / IC 2.93V SUPPLY MONITOR SOT-23-6
Power Management ICs (PMICs); TPS3813K33DBVR; TEXAS INSTRUMENTS; 6; 2.9 mm; 0 m; SOT-23
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) TPS3813K33 DETECTION THRESHOLD VOLTAGE IS 2.93V; POWER ON RESET GENERATOR supervisor 3.3V 2.9mm 20ms Minimum 437mW
Processor Supervisory Ckt, 2.93V, Sot23; Threshold Voltage:2.93V; No. Of Supervisors/Monitors:1Monitors; Supply Voltage Min:2V; Supply Voltage Max:6V; Reset Type:Active-Low, Open-Drain; Digital Ic Case:Sot-23; No. Of Pins:6Pins; Rohs Compliant: Yes |TEXAS INSTRUMENTS TPS3813K33DBVR