Texas Instruments TPS3702CX18DDCT
Lead Free Active Low Active DUAL Voltage Detector Supervisor -40C~125C TJ 6muA 2.9mm 5V
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Texas Instruments TPS3702CX18DDCT.
Texas Instruments
Technical Drawing4 páginasHace 1 años
Official datasheet0 páginasHace 0 años
Technical Drawing4 páginasHace 4 años
Technical Drawing4 páginasHace 5 años
Datasheet28 páginasHace 11 años
Datasheet25 páginasHace 11 años
Technical Drawing2 páginasHace 20 años
element14 APAC
SHENGYU ELECTRONICS
Arrow.cn
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-4.16%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
SnapEDA
Footprint
Descargar
Ultra Librarian
SímboloFootprint
Descargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Componentes alternativos
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
4
Case/Package
SOT-23-6
SOT-23-6
Number of Pins
6
Number of Voltages Monitored
1
Reset
Active Low
Active Low
Reset Timeout
Undervoltage Threshold
Overvoltage Threshold
Watchdog Timer
Min Supply Voltage
2 V
Max Supply Voltage
18 V
Cadena de suministros
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Componentes relacionados
Texas InstrumentsTPS3702AX18DDCT
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) TPS3702 Voltage Detector supervisor 5V 2.9mm 6muA -40C~125C TJ
Texas InstrumentsTPS3813K33DBVR
voltage supervisor (reset IC) with programmable window watchdog 6-SOT-23 -40 to 85
Texas InstrumentsTPS3813L30DBVR
Voltage Supervisor, Ultra Low Quiescent Current, Programmable Delay Time/ REEL
Supervisor with High-Accuracy, Ultra-Fast Propagation Delay and Capacitor-Progra
Analog DevicesMAX6898AAZT+T
MPU Supervisor, 1.5V-5.5V supply, Active-Low, Open-Drain, 190 ms delay/500 mV threshold, TSOT-23-6
Descripciones
Descripciones de Texas Instruments TPS3702CX18DDCT suministradas por sus distribuidores.
IC VOLT MONITOR OV/UV 1.8V SOT6 / Processor Supervisor 1.8V 1 Active Low/Open Drain 6-Pin TSOT-23 T/R
VOLTAGE SUPERVISOR, 1.8V, SOT-23-6