TE Connectivity RP73PF1E133KBTDF
Res Thin Film 0402 133K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity RP73PF1E133KBTDF.
Electro Sonic
Datasheet10 páginasHace 8 años
IHS
Sager Electronics
element14 APAC
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
EE Concierge
SímboloFootprint
TraceParts
3DDescargar
Ultra Librarian
SímboloFootprint
Descargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Componentes alternativos
Price @ 1000
Stock
15,903
Authorized Distributors
6
Resistance
133 kΩ
133 kΩ
Case/Package
0402
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
100 mW
63 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Cadena de suministros
Country of OriginUK
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2017-10-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity RP73PF1E133KBTDF suministradas por sus distribuidores.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 133000ohm, 25V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res Precision High Power Thin Film 0402 133k Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Res, 133K, 0.1%, 0.1W, 0402, Thin Film; Resistance:133Kohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:100Mw; Resistor Case/Package:0402 [1005 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:High Power; Voltage Rating:50V Rohs Compliant: Yes |Cgs Te Connectivity RP73PF1E133KBTDF
Special Order: RP 1E 0.1W 133K 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 133K Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0402 Surface Mount Resistor | 133K Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: RP73PF1E133KBTDF | Internal Number: 2176313-1 | TE Connectivity | Holsworthy