TE Connectivity RL73N1JR22JTD
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 0.22ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TE Connectivity RL73N1JR22JTD.
IHS
Datasheet4 páginasHace 1 años
Electro Sonic
Newark
TE Connectivity
Sager Electronics
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Componentes relacionados
PanasonicERJ-3RQJR22V
Res Thkflm 0603 220M Ohm 5% 1/10W 300Ppm/ C Smd
TE Connectivity / AMP1-2176052-5
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 0.2ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE ConnectivityRLP73N1JR24JTD
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 0.24ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE ConnectivityRL73N1JR22JTD
Yageo GroupRL0603JR-070R22L
Res Thick Film 0603 0.22 Ohm 5% 1/10W ±800ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
PanasonicERJ-3RQFR22V
Res Thick Film 0603 0.22 Ohm 1% 1/10W ±300ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descripciones
Descripciones de TE Connectivity RL73N1JR22JTD suministradas por sus distribuidores.
Smd Current Sense Resistors, Rl73 Series, 0.22 Ohm, 100 Mw, - 5%, 0603 [1608 Metric] |Cgs Te Connectivity RL73N1JR22JTD
Current Sense Resistors - SMD .22 OHM 5%1/10W 200PPM
RL73N 1J R22 5% 5K RL Resistance Value: .22 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: Current Sensing Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 0603 0.22 Ω Thick Film Current Sensing Resistor 5 % | Thick Film Resistor: Current Sense | Part Number: RL73N1JR22JTD | Internal Number: 6-1622824-5 | TE Connectivity | CGS