TDK B82794C0686N465
Common Mode Chokes Dual 68mH 10kHz 200mA 3.4Ohm DCR SMD T/R
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK B82794C0686N465.
TDK
Datasheet9 páginasHace 16 años
element14 APAC
Farnell
EPCOS
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-04-07
Componentes relacionados
Box Tin (Sn) 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 400mA 3Ohm 10kHz 21mm
Power Line Choke, Ring Core, 68Mh, 0.2A Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B82720H0015A035
Common Mode Choke, 68000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
Common Mode Chokes Dual 68000uH 10kHz 0.6A 1.97Ohm DCR Thru-Hole Box
Descripciones
Descripciones de TDK B82794C0686N465 suministradas por sus distribuidores.
Common Mode Filters / Chokes, Rated current=0.2A, L x W x T :
CHOKE, COMMON MODE, 68MH, 0.2A; Rated Current: 200mA; Inductance: 68mH; Product Range: B82794 Series; Impedance: -; Common Mode Filter Case: 14.5mm x 13.3mm x 10.8mm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (07-Jul-
CHOKE, COMMON MODE, 68MH, 0.2A; Inductance:68mH; Inductance Tolerance:+50%, -30%; DC Resistance Max:3.4ohm; DC Current Rating:200mA; Inductor Case Style:SMD; No. of Pins:8; Core Material:Ferrite; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); Core Material:Ferrite; DC Current Max:200mA; Inductor Type:Common Mode Choke; Package / Case:SMD; Resistance:3.4ohm