TDK B82791H2401N001
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 400mA 1.35Ohm DCR Thru-Hole Box
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK B82791H2401N001.
IHS
Datasheet7 páginasHace 27 años
TDK
Farnell
EPCOS
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-03-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Componentes relacionados
Ind Power Line Choke 15mH -30% to 50% 10KHz Ferrite 400mA PC Pin Cardboard
15 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 2.4Ohm (Typ)
15 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 800mA DCR 950mOhm (Typ)
TE ConnectivityRN212-0.6-02
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 600mA 465mOhm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN114-1-02
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 1A 375mOhm DCR Thru-Hole
Descripciones
Descripciones de TDK B82791H2401N001 suministradas por sus distribuidores.
Bulk Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1MILLI AMPERE Common Mode Choke 400mA 1.35Ohm 10kHz 15.3mm
CHOKE, COMMON MODE, 15MH, 0.4A; Inductance: 15mH; Rated Current: 400mA; Product Range: B82791G/H Series; SVHC: No SVHC (07-Jul-2017); Core Material: Ferrite; DC Current Max: 400mA; DC Current Rating: 400mA; DC Resistance Max: 1.
CHOKE, COMMON MODE, 15MH, 0.4A; Inductance:15mH; Inductance Tolerance:+50%, -30%; DC Resistance Max:1.35ohm; DC Current Rating:400mA; Inductor Case Style:Through Hole; No. of Pins:4; Core Material:Ferrite; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); DC Current Max:400mA; Inductor Type:Power Line Choke; Package / Case:PCB Through Hole; Resistance:1.35ohm