TDK B82791G2401N001
Ind Power Line Choke 15mH -30% to 50% 10KHz Ferrite 400mA PC Pin Cardboard
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK B82791G2401N001.
IHS
Datasheet7 páginasHace 27 años
TDK
Farnell
EPCOS
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-03-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Componentes relacionados
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 400mA 1.35Ohm DCR Thru-Hole Box
15 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 2.4Ohm (Typ)
15 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 800mA DCR 950mOhm (Typ)
TE ConnectivityRN212-0.6-02
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 600mA 465mOhm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityEH28-2.0-02-15M-X
Eh28 Common Mode Choke 250Vac, 2A, 15Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH28-2.0-02-15M-X
TE ConnectivityRN114-1-02
Common Mode Chokes Dual 15mH 10kHz 1A 375mOhm DCR Thru-Hole
Descripciones
Descripciones de TDK B82791G2401N001 suministradas por sus distribuidores.
Power Line Chokes, L=15mH Rated current=0.4A, LxWxT:17.5mmx17.5mmx8mm
General Purpose Inductor, 15000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
1.35惟 2 Common Mode Filters ROHS
CHOKE, COMMON MODE, 15MH, 0.4A; Inductor Type:Power Line Choke; Series:B82791G; Inductance:15mH; Tolerance, Inductance:+50%, -30%; Resistance:1.35ohm; DC Current Max:0.4A; Case Style:PCB Through Hole; Core Material:Fe ;RoHS Compliant: Yes