TDK B82731H2401A033
Common Mode Chokes Dual 68mH 10kHz 400mA 3Ohm DCR Thru-Hole Box
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para TDK B82731H2401A033.
TDK
Datasheet7 páginasHace 9 años
EPCOS
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Componentes relacionados
Box Tin (Sn) 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 400mA 3Ohm 10kHz 21mm
Power Line Choke, Ring Core, 68Mh, 0.2A Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B82720H0015A035
Common Mode Choke, 68000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core
Common Mode Chokes Dual 68000uH 10kHz 0.6A 1.97Ohm DCR Thru-Hole Box
Power Line Chokes, L=68mH Rated current=0.35A, LxWxT:21.5mmx13.5mmx21.1mm
Descripciones
Descripciones de TDK B82731H2401A033 suministradas por sus distribuidores.
Power Line Chokes, L=68mH Rated current=0.4A, LxWxT:21mmx20mmx15.5mm
Choke, Common Mode, 68 mH, 400 mA
General Purpose Inductor, 68000uH, 50%, 2 Element, Ferrite-Core