Samtec ZLTMM-105-10-S-D-608
Headers & Wire Housings 2.00 mm Shrouded Variable Stack Height Terminal Strip
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Samtec ZLTMM-105-10-S-D-608.
Sager Electronics
JRH Electronics
Toby Electronics
SímboloFootprint
Descargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Componentes alternativos
Este componente
Componentes alternativos
Price @ 1000
Stock
256
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Male
Pitch
2 mm
2 mm
Number of Positions
Number of Rows
2
Mount
Through Hole
Contact Plating
Gold
Gold
Housing Material
Nylon
Componentes relacionados
2.00MM PITCH, MILLI-GRID PCB HEADER, DUAL ROW, VERTICAL, SURFACE MOUNT, SHROUDED, 10 CIRCUITS
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole, STMM Series
Pin Header, Wire-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole Straight, STMM
Conn Shrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST SMD Tube
Connector, Header, 10Pos, 2Row, 2Mm Rohs Compliant: Yes |Harwin M22-2020505
Conn Unshrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Bulk/Loose
Descripciones
Descripciones de Samtec ZLTMM-105-10-S-D-608 suministradas por sus distribuidores.
Conn Elevated Shrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
SHROUDED HEADER ELEVATED 2MM (.079"")