Samtec ZLTMM-105-10-G-D-608
Headers & Wire Housings 2.00 mm Shrouded Variable Stack Height Terminal Strip
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Samtec ZLTMM-105-10-G-D-608.
SímboloFootprint
Descargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Componentes alternativos
Este componente
Componentes alternativos
Price @ 1000
Stock
10
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Male
Pitch
2 mm
2 mm
Number of Positions
Number of Rows
2
Mount
Through Hole
Contact Plating
Gold
Gold
Housing Material
Nylon
Componentes relacionados
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Milli-Grid™ Tube
Connector Shrouded Header 10 Position 2 mm Solder Straight Thru-Hole Milli-Grid
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole Right Angle
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole, TMM Series
Amphenol Communications Solutions98414-G06-10ULF
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 10 POS 2mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Minitek®
Headers & Wire Housings Low Profile Tiger Eye Header Strips, 2.00 mm Pitch
Descripciones
Descripciones de Samtec ZLTMM-105-10-G-D-608 suministradas por sus distribuidores.
Conn Elevated Shrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
SHROUDED HEADER ELEVATED 2MM (.079"")