Samtec FFSD-05-S-20.00-01-N
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Samtec FFSD-05-S-20.00-01-N.
TME
Sager Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-9.93%
Componentes relacionados
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 12 ", 304.8 mm, 1.27 mm"
Cable Assembly Flat 0.05m 30AWG 20 POS IDC Connector to 20 POS IDC Connector F-F IDT-IDT Bulk
Picoflex PF-50 IDT-to-Picoflex PF-50 IDT Cable Assembly, 0.07m Length, Tin (Sn) Plating, 14 Circuits
Cable Assembly Flat Ribbon 0.12m 28AWG 10 POS IDC Connector to 10 POS IDC Connector F-F IDT Bag
TE Connectivity57040-5
Ribbon Cable REORD 517-3365/40 40C GRY FLT CBL 100'
Descripciones
Descripciones de Samtec FFSD-05-S-20.00-01-N suministradas por sus distribuidores.
Cable Assembly 0.5m 30AWG 1.27mm 10 POS IDC Connector F TIGER EYE™ Bulk
Cable, Idc Rcpt-Free End, 5P, 508Mm; Connector To Connector:Idc Receptacle To Free End; No. Of Positions:5Ways; Cable Length - Imperial:20"; Cable Length - Metric:508Mm; Connector Pitch:1.27Mm; Cable Pitch:0.635Mm; Product Range:Ffsdrohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. FFSD-05-S-20.00-01-N
LEAD, 1.27MM, IDC, 20IN, 10WAY; No. of Positions:10Ways; Cable Length - Imperial:20"; Cable Length - Metric:508mm; Connector Pitch:1.27mm; Cable Pitch:0.635mm; Product Range:Tiger Eye FFSD Series; SVHC:No SVHC (15-Jan-2018); Cable Assembly Type:Picoflex, Ribbon; Connector Type:IDC / IDT; Connector Type A:IDC Receptacle; Connector Type B:Free End; Contact Material:Beryllium Copper; Contact Plating:Gold Plated Contacts; Contact Termination:IDC / IDT; Gender:Receptacle; Jacket Colour:Grey; No. of Contacts:5Contacts; No. of Cores:10Core; No. of Rows:1Rows; Pitch Spacing:1.27mm