Yageo Group R60IF3220AA6AK
Cap Film 0.22uF 250V PET 10% (13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 105C Automotive Bulk
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Yageo Group R60IF3220AA6AK.
IHS
Datasheet26 páginasHace 2 años
Farnell
Newark
element14 APAC
TME
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+16.64%
Componentes alternativos
Este componente
Componentes alternativos
Price @ 1000
Stock
18,389
Authorized Distributors
6
Capacitance
220 nF
220 nF
Dielectric
PET
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
250 V
250 V
Tolerance
10 %
10 %
Termination
PC Pins
Height - Seated (Max)
11.9888 mm
Cadena de suministros
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2014-05-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Componentes relacionados
PanasonicECQ-E4224KF
Film Capacitor, Polyester, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 220uF, Through Hole Mount
PanasonicECQE2224KF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 220uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2224KB
Cap Film 0.22uF 250V PET 10% (10.3 X 5.4 X 10.1mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Yageo GroupR82DC3220DQ60K
Film Capacitor, 0.22 uF, 40 V, 63 V, ± 10%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Yageo GroupR82DC3220AA60K
Cap Film 0.22uF 100V PET 10% (7.2 X 3.5 X 8.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 125C Automotive Bulk
Descripciones
Descripciones de Yageo Group R60IF3220AA6AK suministradas por sus distribuidores.
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
GENERAL PURPOSE METALLIZED POLYESTER FILM CAPACITOR
CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD
Capacitor, 220nF, 160VAC, 250VDC, 10%
220nF ¡À10% , 10mm 250V 160V 13mm*5mm*11.1mm
CAP, 0.22µF, 250V, 10%, PET, RADIAL; Capacitance: 0.22µF; Voltage Rating: 250V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: R60 Series; Capacitor Case Style: Radial Box; Capacitor T
60IF3220AA6AK, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
0,22 U 250V |Kemet R60IF3220AA6AK