Cinch Connectivity Solutions DBUH-25P-FO
Connector D-Sub Plug Housing Less Contacts For 25 Crimp Pin Contacts
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Newark
Datasheet1 páginasHace 0 años
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
-16.83%
Componentes alternativos
Price @ 1000
Stock
21,079
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Female
Female
Number of Positions
25
Number of Rows
2
Mount
Cable, Free Hanging
Cable
Cable
Termination
Crimp
Through Hole
Through Hole
Contact Plating
Gold
Gold
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date1995-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
Amphenol163X10039X
DSUB Connector Housing Plug, Male Pins, 25 Position, Signal, Free Hanging, Black
TE Connectivity207464-2
CONN D-SUB HOUSING PLUG 25POS / Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position
TE Connectivity167294-1
D Sub Connector Housing, 25 Ways, D Sub, DB, AMPLIMITE HDP-20, Plug, Metal Body
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Male, 0.11 inch Pitch, Solder Terminal, Locking
AmphenolL717SDB25P
Conn D-Sub M 25 POS 1.38mm Solder Cup ST Cable Mount 25 Terminal 1 Port Tray
Descripciones
Descripciones de Cinch Connectivity Solutions DBUH-25P-FO suministradas por sus distribuidores.
2.7mm Density D-Subminiature Connector without Contacts Plug 25 Position Crimp Panel Mount Bulk
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Male, Crimp Terminal, Plug
D-Sub Standard Conn 25C PLG NO CONTACTS D*U
Plug for Male Contacts 2 25pin Clear Chromate Plated Zinc,Steel 5A , 69.32mm
Conn D-Subminiature PL 25 POS Crimp ST Cable Mount
DBUH-25P-FO, Cinch / Cinch Connectivity Solutions
Subminiature D Backshell B Size 25 pos. Steel