Cinch Connectivity Solutions DBU25SFO
connector, d-sub, receptacle housing less contacts, for 25 crimp socket contacts
Production
Precio y existencias
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Cinch Connectivity Solutions DBU25SFO.
IHS
Datasheet12 páginasHace 8 años
JRH Electronics
Newark
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
Restocked
Cadena de suministros
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date1995-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Componentes relacionados
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.11 inch Pitch, Solder Terminal, #4-40
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.11 inch Pitch, Solder Terminal, Locking
TE Connectivity5205207-1
D Sub Connector Housing, 25 Ways, D Sub, DB, AMPLIMITE HDP-20, Receptacle, Steel Body
TE Connectivity1734350-1
Connector D-Subminiature RCP 25 POS 2.77mm Solder RA Thru-Hole 25 Terminal 1 Port Tray
Conn D-Subminiature SKT 25 POS 2.77mm Solder RA Thru-Hole 25 Terminal 1 Port Tray
D Subminiature Connector, 25 Contact(s), Female, 0.109 inch Pitch, Crimp Terminal, Hole 0.12
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR / 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
D Sub Connector, Standard, Receptacle, AMPLIMITE HD-20 Series, 25 Contacts, DB, Solder
Descripciones
Descripciones de Cinch Connectivity Solutions DBU25SFO suministradas por sus distribuidores.
Conn D-Subminiature F 25 POS 1.4mm Crimp ST Panel Mount 25 Terminal 1 Port
D SUB SHELL, SOCKET, 25 POSITION, STEEL;; D SUB SHELL, SOCKET, 25 POSITION, STEEL; No. of Positions: 25Positions; Connector Type: D Sub; Connector Shell Size: DB; Product Range: D*U Series; Gender: Receptacle; Connector Body
D Sub Shell, Socket, 25 Position, Steel; Rango De Producto:Serie D*u; Conector, Tipo:D Sub; Conector, Tamaño De La Carcasa:Db; Género:Receptáculo Eléctrico; Núm. De Posiciones:25; Material Del Cuerpo Del Conector:Metal |Cinch Connectivity Solutions DBU-25S-FO