Bourns 4310R-102-681
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 680ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole...
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Bourns 4310R-102-681.
Stock
55,115
Authorized Distributors
6
Resistance
680 Ω
680 Ω
Tolerance
2 %
2 %
Power Per Element
300 mW
300 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Cadena de suministros
Country of OriginCosta Rica
LTB Date2013-03-31
LTD Date2013-06-30
Componentes relacionados
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 680ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 1W ±100ppm/C ISOL Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole
Res Thick Film NET 680 Ohm 2% 3/4W ±100ppm/°C BUS Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77083681P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 680ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descripciones
Descripciones de Bourns 4310R-102-681 suministradas por sus distribuidores.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 680ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 9808
RES NET ISOLATED 680 OHM 10-SIP
RNET - THK FILM MOLD SIP | Bourns 4310R-102-681
MOLDED SIP,10PIN,ISOLATED,680, 2%,LOW,BULK<AZ