Analog Devices LTC1068-50IG#PBF
General-purpose 4 8 SSOP-28-208mil Switched Capacitor Filters ROHS
Fichas técnicas y documentos
Descargar fichas técnicas y documentación del fabricante para Analog Devices LTC1068-50IG#PBF.
Linear Technology
iiiC
Arrow Electronics
Historial de existencias
Tendencia de 3 meses:
+0.00%
Modelos CAD
ORIGENeCADmCADARCHIVOS
Ultra Librarian
SímboloFootprint
Descargar
La página web del socio se abrirá en una nueva pestaña al descargar sus modelos CAD
Componentes alternativos
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
4
Case/Package
SSOP
SSOP
Number of Pins
28
Bandwidth
-3db Bandwidth
Gain Bandwidth Product
Common Mode Rejection Ratio
Power Supply Rejection Ratio (PSRR)
Input Offset Voltage (Vos)
Input Bias Current
Min Supply Voltage
3.14 V
3.14 V
Max Supply Voltage
11 V
11 V
Recursos de ingeniería
Ver Kits de evaluación y Diseños de referencia para Analog Devices LTC1068-50IG#PBF.
Componentes relacionados
Analog DevicesLTC1068-25IG#PBF
Analog DevicesLTC2052HVIGN#PBF
Op Amp Quad Auto Zero/Chopper R-R O/P ±5.5V/11V Automotive 16-Pin SSOP N Tube
Analog DevicesMAX4018EEE+
ROHS3Compliant EAR99 MAX4018 Matte Tin (Sn) op amp buffer circuit 4.9mm 5.4muA 4mV 57dB
Analog DevicesLTC1067-50CGN#PBF
DUAL FILTER, UNIVERSAL, 40KHZ, SSOP; Available until stocks are exhausted
Analog DevicesMAX4218EEE
GULL WING Rail-to-Rail 2003 Surface Mount Voltage Feedback Amplifier 667mW 70dB 600V/mus -40C~85C
IC MOTOR DRIVER PAR 16SSOP / 2-Phase Stepper Motor Driver 16-Pin SSOP T/R
Analog DevicesMAX4022EEE+T
Low-Cost, High-Speed, Single-Supply, Gain of +2 Buffers with Rail-to-Rail Outputs in SOT23
Bidirectional Motor Driver, Low Saturation, current-controlled
Texas InstrumentsOPA3695IDBQ
Ultra-Wideband, Current-Feedback Operational Amplifier with Disable 16-SSOP -40 to 85
Descripciones
Descripciones de Analog Devices LTC1068-50IG#PBF suministradas por sus distribuidores.
Switched Capacitor Filter, 4 Func, Resistor Programmable, Universal, CMOS, PDSO28
Active Filter Quad SW-CAP UNIV 8th Order 50kHz 28-Pin SSOP
Clock-Tunable, Quad Second Order, Filter Building Blocks
SC-Filters/Clock Tunable, Quad Universal Filter Building Block
IC FILTER 50KHZ SWITCHED 28SSOP