Yageo Group FMP200JR-52-15R
Ultra Miniature Style Metal Film Resistor 15Ohm 2W 5% Axial T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group FMP200JR-52-15R herunter.
IHS
Datasheet16 SeitenVor 2 Jahren
ODG (Origin Data Global)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-43.40%
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2021-10-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 15ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount