Yageo Group AF0603FR-07130RL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 130Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group AF0603FR-07130RL herunter.
Upverter
HQonline
3-Monats-Trend:
+0.00%
Stock
28,196
Authorized Distributors
2
Resistance
130 Ω
130 Ω
130 Ω
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 130ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRC0603FR-07130RL
Res Thick Film 0603 130 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
SMD Chip Resistor, 130 Ohm, ± 1%, 100 mW, 0603 [1608 Metric], Thick Film, General Purpose
Res Thick Film 0603 130 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ3EKF1300V
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group AF0603FR-07130RL, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
AF Series 0603 130 Ohm 0.1 W ±1 % ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Anti-Sulfurated Chip Resistor Thick Film 0603 130Ohm 1% Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 130ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603