Yageo Group AC0402FR-07620RL
Res Thick Film 0402 620 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group AC0402FR-07620RL herunter.
Upverter
Newark
Future Electronics
ODG (Origin Data Global)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-13.98%
Resistance
620 Ω
620 Ω
620 Ω
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
62.5 mW
63 mW
63 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Yageo GroupRC0402FR-07620RL
Thick Film Resistors – SMD; YAGEO; RC0402FR-07620RL; 620 Ohm; 0402; 1 %; Thick Film
TE ConnectivityCRG0402F620R
62.5mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 620Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 620 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Epoxy Resin Pad SMD T/R
Res Thick Film 0402 620 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0402FR-07680RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 680Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 560 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group AC0402FR-07620RL, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 620Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res, 620R, 1%, 0.063W, Thick Film, 0402 Rohs Compliant: Yes |Yageo AC0402FR-07620RL
AC FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 620Ohm 0.063W 1/16W
620 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 620ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Resistor, 620R, 1%, THICK FILM, 0402;