Welwyn WP4SZI-100RJT05
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 100ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Welwyn WP4SZI-100RJT05 herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 6 Jahren
Alternative Teile
Dieser Teil
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
2
Resistance
100 Ω
100 Ω
Case/Package
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
4 W
4 W
Composition
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2020-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Welwyn WP4SZI-100RJT05, die von den Distributoren bereitgestellt werden.