VPG Foil Resistors Y006239K2000B9L
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.3W, 39200ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 1ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für VPG Foil Resistors Y006239K2000B9L herunter.
IHS
Datasheet6 SeitenVor 22 Jahren
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
TE Connectivity1-1623783-0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 7W, 39000ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount, 5135
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 39000ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE ConnectivitySQMR539KJ
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 39000ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 5W, 39000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Res Metal Foil 39.2K Ohm 0.1% 3/5W ±1ppm/°C Molded Radial Thru-Hole Bulk
RES 39.2K OHM 0.6W 0.1% RADIAL
S102KT 39K2000 0.1%