Vishay SUP85N15-21-E3
Trans MOSFET N-CH 150V 85A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay SUP85N15-21-E3 herunter.
Farnell
Datasheet6 SeitenVor 16 Jahren
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-9.92%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
onsemiFDP2532
Transistor MOSFET N Channel 150 Volt 8 Amp 3-Pin 3+ Tab TO-220AB Tube
InfineonIRFB4115PBF
Single N-Channel 150V 11 mOhm 120 nC HEXFET® Power Mosfet - TO-220-3
InfineonIRFB4115GPBF
150V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a Lead Free Halogen Free TO-220AB package
InfineonIRFB4321PBF
IRFB4321PBF N-channel MOSFET Transistor, 85 A, 150 V, 3-Pin TO-220AB
N-Channel UltraFET Power MOSFET 150V, 43A, 42mΩ
43 A 150 V 0.042 ohm N-CHANNEL Si POWER MOSFET TO-220AB
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay SUP85N15-21-E3, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
2.4W(Ta),300W(Tc) 20V 4V@ 250¦ÌA 110nC@ 10 V 1N 150V 21m¦¸@ 30A,10V 85A 4.75nF@25V TO-220AB 9.01mm
Power Field-Effect Transistor, 85A I(D), 150V, 0.021ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-220AB
N-CHANNEL 150-V (D-S) 175C MOSFET
MOSFET 150V 85A 300W 21mohm @ 10V
N CH MOSFET; Transistor Polarity:N Chann; N CH MOSFET; Transistor Polarity:N Channel; Continuous Drain Current Id:85A; Drain Source Voltage Vds:150V; On Resistance Rds(on):21mohm; Rds(on) Test Voltage Vgs:10V; Threshold Voltage Vgs Typ:2V; Power Dissipation Pd:2.4W; MSL:-