Vishay PTN0805E2211BBT5
Fixed Resistor, Thin Film, 0.2W, 2210ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay PTN0805E2211BBT5 herunter.
3-Monats-Trend:
+0.00%
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
2,500
Authorized Distributors
4
Resistance
2.21 kΩ
2.21 kΩ
Case/Package
0805
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
200 mW
200 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Lieferkette
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-02-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicERA6AEB2211V
Res Thin Film 0805 2.21K Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 2210ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE ConnectivityRP73PF2A2K21BTDF
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 2210ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE Connectivity / AMP4-1614892-0
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 2210ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD072K21L
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 2.21kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay PTN0805E2211BBT5, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
PTN0805 25PPM 2.21K 0.1% B T5
2.21K OHM .1% 25PPM 1/5W