Vishay MRS25000C3320FRP00
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 332ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay MRS25000C3320FRP00 herunter.
Datasheet4 SeitenVor 9 Jahren
Datasheet3 SeitenVor 12 Jahren
element14
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+48.23%
Stock
45,192
Resistance
332 Ω
332 Ω
332 Ω
Mount
Case/Package
Axial
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
600 mW
600 mW
600 mW
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
50 ppm/°C
Verwandte Teile
TE ConnectivityLR1F332R
TE Connectivity / AMP1622431-1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 301ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1622436-6
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 316ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 301ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 332ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 301ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay MRS25000C3320FRP00, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RESISTOR;METAL FILM;RES 332 OHMS;PWR-RTG 0.6 W;TOL 1%;AXIAL;TAPE & REEL
MRS Series Ø2.5 x 6.3 mm 0.6 W 332 Ohm ±1 % Axial Leaded Professional Resistor
Axial FIXED RESISTOR MRS25 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.6W 332Ohm ±50ppm/C
RESISTOR, METAL ALLOY, 332OHM, 1%; Resistance:332ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:600mW; Temperature Coefficient:± 50ppm/K; Resistor Element Material:Metal Film; Resistor Case Style:Axial Leaded; No. of Pins:2 ;RoHS Compliant: Yes