Vishay G22041431007J4C000
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 0.1ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100, 180ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay G22041431007J4C000 herunter.
IHS
Datasheet7 SeitenVor 9 Jahren
TME
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-23.73%
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
14,867
Authorized Distributors
6
Resistance
100 mΩ
100 mΩ
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Conformal
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
4 W
4 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
100180 ppm/°C
100180 ppm/°C
Lieferkette
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
AC FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% -10/ -80ppm/C 100mOhm 4W
OhmiteTWW5JR10E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySQMW5R10J
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.1ohm, 5% +/-Tol, -300, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteTUW5JR10E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.1ohm, 0.707V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay G22041431007J4C000, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res Wirewound 0.1 Ohm 5% 4W 100ppm/°C to 180ppm/°C Vitreous AXL Ammo Pack
WW Resistor 4W 5% R1 Taped
G202 R10 5% AC G73
RES 0.1 OHM 5% WW
G202 0R1 5% 4W