Vishay CRCW0402620RFKED
Res Thick Film 0402 620 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay CRCW0402620RFKED herunter.
Newark
element14 APAC
Farnell
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+11.84%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
EE Concierge
Resistance
620 Ω
620 Ω
620 Ω
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
63 mW
62.5 mW
62.5 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Verwandte Teile
Yageo GroupRC0402FR-07620RL
Thick Film Resistors – SMD; YAGEO; RC0402FR-07620RL; 620 Ohm; 0402; 1 %; Thick Film
TE ConnectivityCRG0402F620R
62.5mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 620Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 620 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0402 620 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
Res General Purpose Thick Film 0402 620 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 560ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay CRCW0402620RFKED, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±1% ±100ppm/℃ 620Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 620ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
CRCW Series 0402 0.063 W 620 Ohm ±1 % ±100 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
CRCW FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 620Ohm 0.063W 1/16W
RESISTOR;THICK FILM;620 OHMS;0.063 W;1%;SMT;0402;TCR 37 PPM/DEGC;CUT TAPE
SMD Resistor 0402 0,063W 1% 620R Taped
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Crcw Series, 620 Ohm, 63 Mw, - 1%, 50 V Rohs Compliant: Yes |Vishay CRCW0402620RFKED.
RES, 620R, 1%, 0.063W, 0402, THICK FILM; Resistor Case Style: 0402 [1005 Metric]; Resistance: 620ohm; Product Range: CRCW e3 Series; Voltage Rating: 50V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 63mW; Resistance Tolerance: ± 1%; Temperature Coefficient: ± 100ppm/K; Automotive Qualification Standard: AEC-Q200; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); Resistor Mounting: Surface Mount Device