Vishay CRCW0402619KFKTD
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 619000ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay CRCW0402619KFKTD herunter.
IHS
Datasheet10 SeitenVor 3 Jahren
Datasheet8 SeitenVor 15 Jahren
3-Monats-Trend:
-0.31%
Stock
80,745
Resistance
619 kΩ
619 kΩ
619 kΩ
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
63 mW
62.5 mW
62.5 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Verwandte Teile
Yageo GroupRC0402FR-07619KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 619kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 619K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res General Purpose Thick Film 0402 619k Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 560000ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
62.5mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 562kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-07560KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 560kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay CRCW0402619KFKTD, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RES SMD 619K OHM 1% 1/16W 0402
RESISTOR, THICK FILM, 619KOHM, 63mW, 1%, FULL REEL
619K¦¸ ¡À1% 62.5mW ¡À100ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm