Vishay CRA12E10210K0JTR
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% ±200ppm/C BUS 10-Pin 2512(8 X 1206) Convex SMD Automotive T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay CRA12E10210K0JTR herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 10 Jahren
Newark
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2011-06-10
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-12-31
LTD Date2020-06-30
Verwandte Teile
Yageo GroupYC158TJR-0710KL
Network Chip Resistor Thick Film 10kOhm 5% BUS Molded 10-Pin 1206 Convex Paper T/R
CTS Components746X101103JP
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C BUS 10-Pin 1206 Convex SMD Medical T/R
CTS Components745C101103JP
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±250ppm/C BUS 10-Pin 2512 Concave SMD Medical T/R
CTS Components743C083103JP
Res Thick Film Array 2008 10K Ohm 5% 2/5W 200ppm/ÝC ISOL 8-Pin Concave SMD T/R
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 2012(4 X 1206) Convex SMD Automotive T/R
CRA06E Series 4 Element 10 kOhm ± 5 % 50 V SMT Thick Film Resistor Array
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay CRA12E10210K0JTR, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Resistor, Array, 10 kOhm, ± 5%, 800 mW, 8 Resistors, Isolated, 2512 [6432 Metric], Convex, Surface Mount, Thick Film
CRA12E Series 5 Element 10 kOhm ± 5 % 50 V SMT Thick Film Resistor Array
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 10000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
2512 (6432Metric) Convex Long Side Terminals ARRAY/NETWORK RESISTOR CRA12 0.200Lx0.120W 5.08mmx3.05mm 100mW 10kOhm 卤100ppm/C
RESISTOR, RES ARRAY, 8, 10KOHM, 5%, SMD; Resistance:10kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:100mW; Voltage Rating:50V; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; No. of Elements:8; Resistor Case Style:SOIC