Vishay WSL0805R0700FBA
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.125W, 0.07ohm, 0.0935V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay WSL0805R0700FBA herunter.
Lieferkette
Country of OriginIsrael, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Res Thick Film 2512 0.075 Ohm 1% 1W ±800ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupPE2512FKE070R07L
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.07ohm, 0.2646V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Res Metal Strip 0603 70m Ohm 1% 1/10W 75ppm/C Molded SMD Embossed Plastic T/R
PanasonicERJ-L03UF75MV
Res Thick Film 0603 0.075 Ohm 1% 0.2W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-L06UF75MV
Res Thick Film 0805 0.075 Ohm 1% 0.25W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0805 0.068 Ohm 1% 1/4W 200ppm/°C to 800ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay WSL0805R0700FBA, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RES 0.07 OHM 1% 1/8W 0805
RESISTORS, CURRENT SENSE, PWR RTG 0.125W,0.07 OHMS,1% TOL, TIN/LEAD, BULK
WSL-0805 .07 1% B43