Vishay RWR80SR357FSB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.357ohm, 0.845V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay RWR80SR357FSB12 herunter.
Lieferkette
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.357ohm, 0.5975V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.365ohm, 1.0464V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.332ohm, 0.998V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite45FR33E
Res Wirewound 0.33 Ohm 1% 5W ±90ppm/°C Conformal Silicone Ceramic AXL
Ohmite41FR33E
RESISTOR;WIREWOUND;RES 0.33 OHMS;PWR-RTG 1 W;TOL 1%;AXIAL;SILICONE-CERAMIC
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay RWR80SR357FSB12, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Resistor,metal Alloy,0.357Ohms,1+/-% Tol,-650,650Ppm-Tc,rwr-Milstyle |Vishay RWR80SR357FSB12
RES 357 MOHM 2W 1% WW AXIAL
EGS-3-80 .357 1% RWR80SR357FS B12