Vishay RH005125R0FE02
Resistor; 4.125 Ohms; Wirewound; + 1%; 7.5 W; Solder; + 20 ppm/ degC; 1000 VAC
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay RH005125R0FE02 herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 8 Jahren
New Yorker Electronics
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2004-09-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Verwandte Teile
Ohmite41F125E
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 125ohm, 150V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite45F125E
Wirewound Res.-Through Hole 5watt 125ohm 1% Axial RoHS Compliant: Yes
Ohmite43F125E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 125ohm, 200V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 125ohm, 25V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
WIREWOUND RESISTORS - THROUGH HOLE 3WATTS 125OHMS 1%
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 125ohm, 19.3649V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay RH005125R0FE02, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, Wire Wound, 7.5W, 125ohm, 30.6186V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
RH-5 125 1% E02 e4