Vishay CMF074R7000GLEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 4.7ohm, 250V, 2% +/-Tol, 150ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay CMF074R7000GLEB herunter.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
TE Connectivity / AMP9-1625892-8
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 4.7ohm, 350V, 2% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Resistor; Metal Film; Res 4.7 Ohms; Pwr-Rtg 0.5 W; Tol 5%; Axial; Cut Tape
Res Metal Film 4.7Ohm 5% 1/3W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 4.7ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Yageo GroupFMP200JR-52-4R7
FMP FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 4.7Ohm 0.154Diax0.354L 3.90mmx9.00mm
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 4.7ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay CMF074R7000GLEB, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RES 4.7 OHM 1/2W 2% AXIAL
CMF-07 4.7 2% T-0 EB e3