United Chemi-Con ESMG451ELL220ML25S
Cap Aluminum Lytic 22uF 450V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 165mA 2000h 85°C Bulk
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für United Chemi-Con ESMG451ELL220ML25S herunter.
United Chemi-Con
Datasheet3 SeitenVor 4 Jahren
IHS
element14 APAC
Electro Sonic
element14
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-88.32%
Alternative Teile
Price @ 1000
Stock
277
Authorized Distributors
1
Capacitance
22 µF
22 µF
22 µF
Mount
Through Hole
PCB, Through Hole
PCB, Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
450 V
450 V
450 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
Life (Hours)
2000 hours
2000 hours
Ripple Current
165 mA
165 mA
165 mA
Height - Seated (Max)
26.4922 mm
24.9936 mm
24.9936 mm
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-10-31
LTD Date2022-10-31
Verwandte Teile
KYOCERA AVXUVR2W220MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UVR 450V 22muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
Wurth Elektronik860021375012
WCAP-ATG5 Aluminum Electrolytic Capacitors
United Chemi-ConEKMG401ELL220MK25S
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 22UF, 400V, 20%, RADIAL
Cornell DubilierSEK220M350ST
Cap Aluminum 22uF 350V 20% (13 X 26mm) Radial 5mm 12.06 Ohm 165mA 2000h 105°C
United Chemi-ConESMG401ELL220MK25S
SMG Series 22 uF 400 V ±20% Through Hole Radial Aluminum Electrolytic Capacitor
Beschreibungen
22uF 450V ±20% 165mA@120Hz Plugin,D16xL26.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Through Hole Mount
CAPACITOR ALUM ELEC 22UF, 450V, 20%, RADIAL; Capacitance:22µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:450V; Life Time @ Temperature:2000 hours @ 85°C; Height:25mm; Diameter:16mm; Capacitor Terminals:Radial Leaded
Aluminum Electrolytic Capacitor 22Uf, 450V, 20%, Radial; Rango De Producto:Serie Smg; Capacidad:22Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:450V; Diámetro:16Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Resistencia Esr:- |Chemi-Con ESMG451ELL220ML25S