United Chemi-Con EMVE500ADA330MF80G
Cap Aluminum Lytic 33uF 50V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 65mA 1000h 105C Automotive T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für United Chemi-Con EMVE500ADA330MF80G herunter.
Datasheet2 SeitenVor 11 Jahren
Electro Sonic
Future Electronics
element14
DigiKey
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginIndonesia, Mainland China, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-10-31
LTD Date2023-03-31
Verwandte Teile
PanasonicEEE-HA1H330XP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 50V 33muF 卤20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicECE-V1VA330UP
Cap Aluminum Lytic 33uF 35V 20% (6.3 X 5.7mm) SMD 65mA 2000h 85°C T/R
PanasonicEEE-1HA330UAP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 50V 33muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Cap Aluminum Lytic 33uF 35V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 52mA 1000h 105C Automotive T/R
United Chemi-ConEMVE350ADA330MF60G
Cap Aluminum Lytic 33uF 35V 20% (6.3 X 5.7mm) SMD 54mA 1000h 105°C Cardboard T/R
United Chemi-ConEMVY500ADA330MF80G
Cap Aluminum Lytic 33uF 50V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 170mA 1000h 105C Automotive T/R
Beschreibungen
MVE Series 50 V 33 uF Ø6.3x7.7mm Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitor
33uF 50V 65mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 2626
Aluminum Electrolytic Capacitor; Capacitor Type:High CV; Capacitance:33µF; Voltage Rating:50VDC; Capacitor Dielectric Type:Aluminum Electrolytic; Package/Case:F80; Body Height:7.7mm; Body Diameter:6.3mm; Termination Type:SMD ;RoHS Compliant: Yes