United Chemi-Con EKXJ351ELL181MMP1S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 350V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für United Chemi-Con EKXJ351ELL181MMP1S herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 3 Jahren
Datasheet3 SeitenVor 15 Jahren
United Chemi-Con
3-Monats-Trend:
-3.59%
Lieferkette
Country of OriginIndonesia, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2006-09-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
United Chemi-ConEKXJ401ELL181MM45S
Cap Aluminum 180uF 400V 20% (18 X 45mm) Radial 7.5mm 1095mA 12000h 105°C Bulk
BXW Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.709Dia 18.00mm ±20% 180muF 400V
180uF 400V ±20% Plugin,D18xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
180uF 400V ±20% 1.095A@120Hz Plugin,D18xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
United Chemi-ConEKXJ251ELL181MM25S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 250V, 20% +Tol, 20% -Tol, 180uF, Through Hole Mount
NichiconUCY2E181MHD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCY 250V 180muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
Beschreibungen
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR
SERIES: KXJ; VOLT: 350; CAP: 180; DIA X LENGTH: 18X35; PACKAGING: BULK
Cap Aluminum Lytic 180uF 350V 20% (18 X 35.5mm) Radial 7.5mm 1.065A 12000h 105C Bulk Automotive AEC-Q200
CAP ALUM 180UF 20% 350V RADIAL
180¦ÌF 350V ¡À20% 7.5mm 12000h@ 105¡ãC 1.065A@ 120Hz,2.39625A@ 100kHz ,D18xL35.5mm 18mm*35.5mm*37mm
Radial Can KXJ 350V 180muF ±20% 0.709Dia 18.00mm