United Chemi-Con EKXJ161ELL331MK50S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 160V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für United Chemi-Con EKXJ161ELL331MK50S herunter.
Electro Sonic
Datasheet4 SeitenVor 5 Jahren
3-Monats-Trend:
-29.96%
Verwandte Teile
United Chemi-ConEKXJ201ELL331ML40S
Cap Aluminum Lytic 330uF 200V 20%( 16 X 40mm) Radial 7.5mm 1425mA 12000h 105C Automotive Bulk
KYOCERA AVXUCY2D331MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCY 200V 330muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
United Chemi-ConEKXJ201ELL331MMN3S
330uF 200V ±20% Plugin,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 200V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
NichiconUCY2D331MHD6
330uF 200V 卤20% 1.56A@120Hz Plugin,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 160V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
Beschreibungen
Cap Aluminum Lytic 330uF 160V 20% (12.5 X 50mm) Radial 5mm 1400mA 12000h 105C Automotive Bulk
SERIES: KXJ; VOLT: 160; CAP: 330; DIA X LENGTH: 12X50; PACKAGING: BULK
CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Radial Can KXJ 160V 330muF 卤20% 0.492Dia 12.50mm