Rubycon 200TXW330MEFC18X30
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 200V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Rubycon 200TXW330MEFC18X30 herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 13 Jahren
Farnell
Newark
Lieferkette
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 220V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
United Chemi-ConEKXJ221ELL331MMP1S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 220V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF
United Chemi-ConEKXJ251ELL331MM40S
330uF 250V ±20% 1.46A@120Hz Plugin,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
United Chemi-ConEKXJ201ELL331ML40S
Cap Aluminum Lytic 330uF 200V 20%( 16 X 40mm) Radial 7.5mm 1425mA 12000h 105C Automotive Bulk
NichiconUCY2C331MHD6
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCY 160V 330muF ±20% 0.709Dia 18.00mm
Cornell DubilierSLP331M250A7P3
Capacitor; Aluminum Electrolytic; Cap 330uF; Tol20%; Snap In; Vol-Rtg 250V; 22X40
Beschreibungen
Beschreibungen von Rubycon 200TXW330MEFC18X30, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
Aluminum Electrolytic Capacitor, 330Uf, 200V, 20%, Radial; Capacitance:330Μf; Voltage(Dc):200V; Capacitance Tolerance:± 20%; Lifetime @ Temperature:12000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Lead Spacing:7.5Mm; Product Diameter:18Mm; Esr:-Rohs Compliant: Yes |Rubycon 200TXW330MEFC18X30