United Chemi-Con APXH160ARA151MJ80G
Cap Aluminum Polymer 150uF 16V 20% (10 X 7.7mm) SMD 0.035 Ohm 3020mA 1000h 125°C T/R
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für United Chemi-Con APXH160ARA151MJ80G herunter.
United Chemi-Con
Datasheet2 SeitenVor 4 Jahren
IHS
Electro Sonic
DigiKey
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+23.31%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Verwandte Teile
Cap Aluminum Polymer 150uF 16VDC 20% (10 X 7.7mm) SMD 0.03 Ohm 3200mA 2000h 105C T/R
United Chemi-ConAPXA160ARA151MJ80G
Cap Aluminum Polymer 150uF 16V 20% (10 X 7.7mm) SMD 0.026 Ohm 3430mA 2000h 105°C T/R
United Chemi-ConHHXB160ARA151MF80G
SMD,D6.3xL7.7mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS
Cap Aluminum Polymer 150uF 16VDC 20% (10 X 8mm) SMD 0.025 Ohm 3500mA 2000h 105C Automotive T/R
United Chemi-ConAPXE160ARA151MH80G
Cap Aluminum Polymer 150uF 16V 20% (8 X 7.7mm) SMD 0.022 Ohm 3150mA 2000h 105°C T/R
Wurth Elektronik875105345011
WCAP-PSLP Aluminum Polymer Capacitors
Beschreibungen
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 150uF, 4341
150¦ÌF 16V ¡À20% 35m¦¸ 1000h@ 125¡ãC 3.02A@ 100kHz SMD 10.3mm*10.3mm*7.7mm
Super low ESR and 125℃ by using conductive polymer.
United Chemi-Con
CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V SMD
CAPACITOR POLY ALUM ELEC 150UF 16V SMD;; CAPACITOR POLY ALUM ELEC 150UF 16V SMD; Capacitance:150µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:16V; ESR:0.035ohm; Life Time @ Temperature:1000 hours @ 125°C; Height:7.7mm; Diameter:10mm