United Chemi-Con APXA2R5ARA102MJ80G
Cap Aluminum Polymer 1000uF 2.5V 20% (10 X 7.7mm) SMD 0.019 Ohm 4240mA 2000h 105°C T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für United Chemi-Con APXA2R5ARA102MJ80G herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 3 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 11 Jahren
United Chemi-Con
Electro Sonic
Future Electronics
DigiKey
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
United Chemi-ConAPXF2R5ARA102MH80G
Cap Aluminum Polymer 1000uF 2.5VDC 20% (8 X 7.7mm) SMD 0.009 Ohm 4500mA 15000h 105C T/R
Cap Aluminum Polymer 1000uF 2.5VDC 20% (8 X 7.7mm) SMD 0.008 Ohm 5000mA 2000h 105C T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 2.5V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Surface Mount, 3333
KYOCERA AVXPCG0J102MCL1GS
Cap Aluminum Polymer 1000uF 6.3VDC 20% (10 X 8mm) SMD 0.018 Ohm 3800mA 2000h 105C Automotive T/R
Cap Aluminum Polymer 1000uF 4VDC 20% (10.4 X 7.7mm) SMD 4300mA 2500h 105C T/R
United Chemi-ConAPXH2R5ARA102MJ80G
Cap Aluminum Polymer 1000uF 2.5VDC 20%( 10 X 7.7mm) SMD 0.025 Ohm 1100mA 1000h 125C T/R
Beschreibungen
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 2.5V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Surface Mount, 4141
PXA Series Ø 10 x 7.7 mm 2.5 V 1000 uF Conductive Polymer Aluminum Capacitor
2.5V 1000uF Polymer ±20% 19mΩ 4.24A@100kHz SMD,D10xL7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS