Triad Magnetics WDU24-300
Power Supply, Ac-dc, 24V, 0.3A, 120V in, Enclosed, Wall Plug, Linear, WDU24 Series
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Triad Magnetics WDU24-300 herunter.
JRH Electronics
Datasheet1 SeiteVor 8 Jahren
Farnell
Master Electronics
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Verwandte Teile
Triad MagneticsWDU18-300
POWER SUPPLY, AC-DC,18V,0.3A,120V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, LINEAR, WDU18 SERIES
Triad MagneticsWDU12-300
POWER SUPPLY, AC-DC,12V, 0.3A,120V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, LINEAR, WDU12 SERIES
Beschreibungen
Beschreibungen von Triad Magnetics WDU24-300, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
AC-DC CONVERTER, EXTERNAL PLUG IN, 1 O/P, 11.8W, 24V
WDU24 120VAC to 24VDC 0.3A 11.8W Wall Adapter
Wall Mount AC Adapters Wall Plug-In, DC 24Vout, 120Vin
AC Adapters 120 to 24VDC 0.3A Wall Plug-Ins
AC/DC WALL MNT ADAPTER 24V 7.2W
Plug-In Adapter Single-OUT 24V 0.3A Carton
7.2W 1 120V(AC) 120V(AC) 70mm*50mm*41mm
Ac-Dc Converter, External Plug In, 1 O/P, 11.8W, 24V; Power Supply Applications:-; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:11.8W; Output Voltage - Output 1:24V; Output Current - Output 1:300Ma; Output Voltage - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Triad Magnetics WDU24-300